Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Оберіть зручний для Вас спосіб зв'язку

Ви можете написати нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або подзвонити до нашого представника в своєму регіоні:

+38 067-317-19-89 (Центральний регіон, Київ),

+38 067 671 48 90 (Західний регіон)

Обрати продукти

Ви самі обираєте бренди з якими бажаєте працювати: косметика Environ, екологічна мінеральна косметика jane iredale™, вітаміни для здорової шкіри ANP.

Зустріч з нашим представником

Наш представник запропонує зручний для Вас час та надасть всю необхідну інформацію о продуктах та співпраці.

Замовити необхідний пакет продуктів

Пакет "Медичний" - для виконання мікронідлінгу
Пакет "Косметичний" - для виконання процедур з косметикою Environ.
Пакет "jane iredale™" - дозволяє виконувати продаж косметики Jane Iredale, а також виконання макіяжу після косметичних процедур.
Пакет 3P - дозволяє виконувати процедури і продавати продукти Environ, jane iredale™, ANP.

Ви повинні відповідати вимогам

У звязку з високими вимогами Environ, jane iredale™, ANP, Pulsar i Benergy, проводимо відбір заявників. Салон або косметологічний кабінет повинен мати високий рівень обслуговування, а його працівникі володіти професійними знаннями та практичним досвідом, що є гарантією належного використання та презентації наших брендів.

Навчання

Наша фірма проводить навчання з основ засовування продуктів в салонах та косметологічних кабінетах, а також практичні навчання для косметологів та візажистів. Лекторами курсу є практикуючі косметологи з 10-річним стажем.

Наші бренди

Environ

Інноваційна омолоджувальна косметика на основі Вітаміну А, С і Е. Лікує більшість шкірних хвороб, усуває зморшки, пігментацію, прищі та рубці.

Jane Iredale

Декоративна мінеральна косметика з США, що завоювала довіру на визнання у всьому світі. Безпечна професійна косметика jane iredale піклується про здоров'є Вашої шкіри.

Advanced Nutrition Programme

Високоякісні харчові добавки преміум класу, що ефективно покращують стан шкіри та загальне самопочуття.