Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Компанія по виробництву косметики Environ була заснована пластичним, хірургом та лікарем кардіологом, Десмонд Фернандесем.  З 1990 року він працює над створенням та виготовленням революційних омолоджувальних продуктів в своєму інституті в Південній Африці. Метою заснування фірми стала потреба в створенні косметики, яка б сприяла швидкому відновленню шкіри після пластичних операцій, а також могла використовуватись для підготовки шкіри до хірургічного втручання.
Беручи до уваги потреби клієнтів, Фернандес створив продукцію, яка ущільнює шкіру, робить її більш еластичною та пружною. Комплексний догляд з косметикою Environ сприяє омолодженню шкіри, підтягненню контурів обличчя, дозволяю позбутися пігментних плям, дрібних та глибоких зморшок, подолати таку проблему, як висипання та вугрі, в перехідному та старшому віці. Правильно підібрані препарати зменшать рубці, розтягнення на шкірі, почервоніння та видимість капілярної сітки.
Базовим компонентом косметики Environ є концентрований вітамін А, що є основною для здорової шкіри та правильного її функціонування. В складі продукції містяться антиоксиданти, пептиди та вітаміни Е і С, що дозволяють отримати видимий результат. В косметиці Environ немає шкідливих компонентів та алергенів, тому вона підходить для осіб з чутливою шкірою.

Косметика Environ має поділ на два сегменти:

1. Essential Skin Care - базові серії, що підходять для всіх типів шкіри та повинні використовуватись в щоденному догляді за шкірою: Skin EssentiA, Youth EssentiA, Sun, Body

2. Focus Care - серії спрямованої дії на певні проблеми шкіри: Youth+ для омолодження шкіри, Moisture+ для зволоження, Comfort+ для чутливої шкіри, Clarity+ для проблемної шкіри, Radiance+ усунення пігментації, Skin Tech+ інструменти.

Гель для шкіри навколо очей Skin EssentiA® AVST Eye Gel

Легкий гель з вітаміном А для всіх типів шкіри, що є базовим продуктом по догляду за шкірою.

детальніше...
Зволожувальний крем Environ Skin EssentiA® AVST

Ступенева система зволоження шкіри з вітаміном А.

детальніше...
Набір "Трифазне очищення" Skin EssentiA® AVST

3 продукти для досконало чистої шкіри

детальніше...
Зволожувальний гель Skin EssentiA® AVST Gel

Перший крок в зволоженні для чутливої шкіри.

детальніше...
Лосьйон для очищення шкіри Skin EssentiA AVST Cleansing Lotion

Делікатне очищення нормальної, сухої та чутливої шкіри.

детальніше...