Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Інтерв'ю о медицині естетичній та омоложені
20-07-2018
0

Естетична медицина та медицина anti aging - Найкраще поєднання

Чи багато інформації о медицині anti aging відомо на сьогоднішній день? Як правильно розуміти це поняття?
Медицина anti aging - це турбота про здоров'я шкіри та правильний репродуктивний механізм епідермісу, який з віком сповільнюється і знищується. Це стосується не лише покращення візуальної краси за допомогою швидких наповнювачів, а й реальне зупинення деградації та відновлення середніх репродуктивних шарів шкіри. Медицина anti aging сприяє кращому лікуванню захворювань та дисфункції шкіри та допомагає досягти її більш молодого і здорового стану.

Чому необхідно поєднувати естетичну медицину з медициною anti aging?
Естетична медицина та медицина anti aging є основними напрямками, що доповнюють один одного  для ефективного омолодження та регенерації шкіри. Естетична медицина - це миттєве, але короткочасне візуальне поліпшення шкіри, а медицина anti aging - довгострокові результати, які потребують постійного та систематичного професійного догляду в салоні і вдома. Застосування тільки одного з цих напрямків - це неповне омолодження та часткові результати омолодження, особливо у випадках інтенсивного знищення епідермісу.

Які переваги такого поєднання?
Ця комбінація забезпечить не тільки швидке візуальне покращення шкіри, але й тривалу затримку процесів фотостаріння та ґрунтовне відновлення епідермісу.

З чого починати догляд anti aging?
Найкраще почати з відвідування косметолога, який вибере індивідуальну anti aging програму, без якої естетична медицина є менш ефективною та недосконалою.

0
13-06-2018
0

Ми розширюємось, тому потребуємо нових працівників!

Фірма ProteaUkraina запрошує у свою команду активних осіб, що цікавляться косметикою, світом краси, доглядом за шкірою та здоровим макіяжем! Якщо ти саме така особа і бажаєш працювати на одному з нижче перелічених посад - висилай до своє резюме або одразу дзвони нам, щоб розказати про себе та дізнатись більше інформації про нас!

Досягни успіху в індустрії краси разом з нами!

детальніше...
0
04-03-2018
0

Компанія jane iredale в своїй зимовій колекції 2018 року, під назвою "The future story", представила перший набір для контурування обличчя GreatShape™ Contour Kits. GreatShape™ Contour Kits випускається в двох тонах: холодному (cool) та теплому (warm), що дозволяє ідеально підібрати відтінок для будь-якого типу вроди. Палетка має компактний розмір та вишуканий вигляд. Всі, три пудрові відтінки, матові.

детальніше...
0
01-03-2018
0

Колеція Весна 2018 від Jane Iredale має захоплює своїми насиченими кольорами! Колекція включає:

  • Два насичені кольори Mystikol Powdered Eyeliner - Sapphire (зелений) та Emerald (синій).
  • Два нових відтінки помади PureMoist Lipstick Tricia та Jamie.
  • Новий відтінок блиску Lip Fixation Content.
  • Весінній набір тіней Snap Happy Makeup Kit.
детальніше...
0